Genel Gündem

Kahramanmaraş Şehidini Bağrına Bastı

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulanan Özel Harekât Dairesi Başkanlığına yönelik FETÖ’cü terör örgütü tarafından düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan polislerden 26 yaşındaki Niyazi Ergüven memleketi Kahramanmaraş’ta toprağa verildi. 

Şehit polisin ailesine taziyelerini ileten AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, şehitlerimiz için; “Onlar sessiz ve gizli kahramanlar, bu vatanın mührü ve çınarları onlar. Size hizmetkâr olmak en büyük şereftir.” dedi. 

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesindeki Asri Mezarlıkta düzenlenen cenaze törenine Mahir Ünal’ın yanı sıra Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Celalettin Güvenç, İlker Çitil, İmran Kılıç, Nursel Reyhanlıoğlu ve Uğur Dilipak, Garnizon Komutanı Vekili Albay Bayram Ölçücüoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Alper Kuşbaşoğlu, CHP İl Başkanı Esat Şengül, MHP İl Başkanı Süleyman Öner, şehidin babası İsmet, annesi Saadet, kardeşleri Sema, Hüsne ve Mahmut Ergüven ile polisler, askerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.