Genel Gündem

Hiçbir Güç Bu Kutlu Yürüyüşü Durduramayacak

-    AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal: “İradesine sahip çıkanlara, iradesi için kıyama duranlara selam olsun.”
-    Kahramanmaraş Milletvekili Ünal: “Bazı kurumları ele geçirip, darbe duyurusu yapanlar, bunun hesabını ödeyecektir. Millet eğilmez, Türkiye yenilmez.”

Milletin kutsal emanetine sonuna kadar sahip çıkacaklarına vurgu yapan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, bazı kurumları ele geçirerek darbe duyurusu yapanların bunun hesabını ödeyeceğini söyledi. 

Millet iradesine ve bu kutsal emanete sonuna kadar sahip çıkacaklarını söyleyen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, hiçbir gücün bu kutlu yürüyüşü durduramayacağına vurgu yaptı.

Bazı kurumları ele geçirip, darbe duyurusu yapanların bunun hesabını ödeyeceklerini belirten Mahir Ünal, 15 Temmuz gecesi yaşanılan darbe kalkışmasının ardından yaptığı açıklamada “Her ilimiz, ilçemiz ayakta millet ayakta, iradesine sahip çıkanlara, iradesi için kıyama duranlara selam olsun. Millet eğilmez, Türkiye yenilmez.” dedi.