Şimdi İnce İşçilik Zamanı

Ak Parti Grup Başkanvekili Ve K.Maraş Milletvekili Mahir Ünal Beraberindeki Necati Okay Ve Ak Parti Teşkilatı İle Birlikte Esnaf Gezileri Yaptı. Girdiği Birkaç İşyerinde Ünal’a Vatandaşlar Ak Partiye Yönelik Sevgilerini Sundular.

Mahir Ünal İlk Olarak Ziyaretini Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini Ziyaret Etti Ve Dernek Üyeleri İle İştişare Toplantısı Yaptı.
Ak Parti Grup Başkanvekili Ünal Buradan Ayrılarak Sanayi Esnafını Ziyaret Etti. Her girdiği İşyerinde Güler yüzle Karşılanan Ünal Esnafların Sıkıntıları İle Yakından İlgilendi.
Mahir Ünal Esnaf Ziyareti Sonrası Küçük Sanayi Sitesi Büyük Camii De Ak Parti İl Başkanlığının Aşure Programına Katılarak, Esnaflara Aşure Dağıttı.

Küçük Sanayi Sitesi İçerisinde Esnafların Sorunlarını Dinleyen Ünal Seçim Sonrasında Ak Partinin Hedefleri İle İlgili Aksu Habere Bir Değerlendirme Yaptı.
Mahir Ünal, Ülkenin Genel Sorunlarını Çözmeye Çalıştığını Bundan Sonra İnce İşçilik Yapacağını Vatandaşın Hissedilebileceği Yaşam Standartlarını Yükseltecek Hizmetler Geleceğini Belirtti.
Mahir Ünal Röportajın Devamında, Seçim Sonrası Terör Gruplarıyla Mücadeleyle İlgili Soruya İse Şöyle Cevap Verdi.

“1 Kasım'da Türkiye'nin oyunu istikrar ve güvenden yana kullanacağına inandığını belirterek, "Hiç kimse Türkiye'de bu ülkenin huzurunu bozmak, insanların rahatını ve ağzının tadını bozmak için herhangi bir girişimde bulunmasın" diye konuştu.

Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) ilişkin de bir değerlendirmede bulunan Ünal, 17-25 Aralık sürecinden hemen sonra, bunların herhangi bir siyasete ve hükümete girişimde bulunmaktan ziyade, devleti ele geçirmek için harekete geçtiklerini anlattı.