Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal’dan Ceyhan nehri açıklaması.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Ceyhan Nehrine Bırakılan Atık Suyun Sabotaj Olduğunu Söyledi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Göksun’da Katıldığı İlçe Kongresinde Geçtiğimiz Gün Ceyhan Nehrine Bırakılan Atık Suyun Sabotaj Olduğunu Söyledi.

Bunu Yapanların Gerekli Şekilde Cezalandırılacağını Söyleyen Ünal Yaptığı Konuşmada Şunları Söyledi:” Ceyhan Nehrinde Hemen Aynı Gün İnceleme Başlatıldı. Bir Sabotaj mı var? Yoksa Atık su mu ?  Söz Konusu Şuanda Bunu İnceletiyoruz. Ceyhan Bizim İçin Çok Kıymetli Çünkü Ceyhan Elbistan’dır. Ceyhan Bizim İçin Cennet Irmağıdır. O Yüzden Birileri Ceyhan Üzerinden Birilerine Saldırmak İçin Bahane Aramasın Biz Elimizden Geleni Hızlı Bir Şekilde Yapıyoruz. Bu Sabotajı Yapanları Bulmak İçin Bizimle Birlikte Çalışırlarsa Seviniriz. Açıkçası Bu Ceyhan’a Karşı Yapılmış Bir Sabotajdır. Bunu Bulacağız Ve Bunun Gereğini Yapacağız. Elbistanlı Hemşerilerim Bundan Emin Olabilirler Ve Tabi ki Bunun Bizim Elbistan Kongresi Gününde Yapılması da manidardır. Bunu Şuan Araştırıyoruz Araştırmalarımız Sonuçlandığında da Kamuoyuna Bilgi Vereceğiz “Dedi.