Yerel Gündem

Yeni Yoğun Bakım Ve Kardiyoloji Servisini Gezdik

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal,, Elbistan Devlet Hastanesi’nde yapımı tamamlanan ve hasta yatışı yapılan yeni yoğun bakım ünitesi ile kardiyoloji servisini de gezdi.
 Hastaneye gelişinde Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Nedim Kızılkaya, Memur-Sen Elbistan İlçe Başkanı Halil Akın ve hastane yöneticileri tarafından karşılanan Ünal, yapımı tamamlanan yeni yoğun bakım ünitesi ile kardiyoloji servisini gezerek, burada yatan hastalarla sohbet edip, karanfil verdi.

Elbistan’ın her alanda olduğu gibi sağlık alanında da çok güçlendiğini vurgulayan Ünal, önemli bir eksikliğin daha giderilmesinin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Hasta ve hasta yakınlarının teşekkürleri ile karşılaşan Ünal, bir hastanın, ‘Burası benim evimden daha güzel ve daha rahat, otel konforunda hizmet alıyoruz’ şeklindeki sözleri karşısında memnuniyetini dile getirdi.
Hastane yönetiminden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Ünal, daha sonra bir çalışanın ikram ettiği aşureden tattı. Ünal, buradaki temaslarının ardından hastaneden ayrıldı.