Yerel Gündem

Mahir Oğlum Maraşımıza Şanstır

Artık Ulusal kanalların canlı yayınlarını Kahramanmaraş’ta kabul eden Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ı TV’de gören yaşlı bir teyze canlı yayın mekânına gelerek Mahir Ünal’a sevgi gösterisinde bulundu. Her hafta ulusal kanalın birini Kahramanmaraş’a davet ederek kentin tarihi mekanlarında canlı yayın gerçekleştiren Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal kentin ulusal anlamda tanıtılmasında da etkin rol oynuyor.

Mahir Ünal’ı Kahramanmaraş’ta canlı yayında gören vatandaşlar Canlı yayının yapıldığı mekâna gelerek Ünal’a sevgi gösterisinde bulunuyor. Son olarak TV NET ve AKSU TV’nin ortak canlı yayınına Kahramanmaraş’ın tarihi kalesinden katılan Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ı 70 yaşında bir teyze “Onu candan seviyorum” diyerek Yer altı Çarşı ziyaretinde buldu. Ünal’ı TV’de canlı yayında gördükten sonra konuşmalarının kendisini çok etkilediğini sadece kendisini görmek ve duasını etmek için Ünal’ın yanına geldiğini belirten ismi alınamayan yaşlı bir teyze Grup Başkanvekili Mahir Ünal’a sevgi gösterisinde bulundu.

Mahir Ünal’ı Kahramanmaraş için bir şans olduğunu belirten yaşlı teyze; “yaşım 70 oyumu Ak Partiye veriyorum. Sayın Milletvekili Ünal’ı TV’lerde gördükçe göğsüm kabarıyor. Biz ailecek onu çok seviyoruz. Az öncede TV’yi izlerken Mahir Ünal’ı gördüm, içim içime sığmadı ve bizzat gelip gözlerinden öpmek istedim. Önce Canlı yayın mekanına geldim ve programın bittiğini söylediler. Mahir Bey’in izini sürerek Yer altı çarşı ziyaretinde buldum. Biz Mahir Ünal’la gurur duyuyoruz. Ben inanıyorum Ak Parti tekrar tek başına iktidara gelirse Mahir Bey memleketimize daha büyük hizmetler getirecek. Torunlarım memleketimde huzur ve refah içerisinde yaşayacak. Herkes siyasetçileri gördüğünde bir şeyler ister, ben ise başarılarının devamı için dua ediyorum. Mahir oğlum Maraşımıza şanstır” dedi. Ziyaret karşısında duygulanan Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ise teyzenin dilek ve temennilerini aldıktan sonra eline öperek teşekkür etti.